українськоюпо-русски

Банк Південний залучив субординованіні кредити на суму $10,5 млн.

Банк ПівденнийЗа повідомленням Інтерфаксу: Банк Південний недавно залучив два субординовані позики: п'ятирічний кредит на суму €3,8 млн. від East Capital Explorer Financial, якому належить 9,98% акцій банку, і п'ятирічний кредит об'ємом $5,2 млн. оm Mesel Trading Limited (Кіпр).  Кредитні засоби поповнять регуляторний капітал банку, після того, як будуть зареєстровані НБУ. На кінець 1 півріччя 2009, регуляторний капітал банку досягав 1 395млн. грн. або $183 млн., власний капітал – 1 445 млн. грн. або $189 млн., активи –10 481 млн. грн. ($1 374 млн.), що передбачає достатню капіталізацію. Банк заявив, що не планує збільшувати власний капітал цього року.Єврооблігації банку Південний об'ємом $100 млн. в погашенням в серпні 2010 р. нині торгуються на рівні 75/80% номінала, що передбачає прибутковість до погашення у розмірі 37/45%.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Лізинг (leasing) — довготермінова аренда обладнання, устаткування, транспортних засобів (автомобілів, літаків), нерухомості та ін.
Активи інститутів спільного інвестування — це сукупність майна, корпоративних прав та вимог, сформована за рахунок коштів спільного інвестування.
Дивідендний дохід (dividend income) — дохід за рахунок дивідендів на акції інших компаній, які тримає фірма.
Кредит — відношення між кредитором і позичальником, при якому кредитор передає позичальникові гроша або речі, а позичальник зобов"язався в певний термін повернути таку ж суму грошей або рівну кількість речей того ж роду і якості. Кредит - сума грошей, передана у позику. Кредит - форма руху позикового капіталу.
Страхування — система економічних стосунків по захисту майнових інтересів фізичних і юридичних осіб при настанні певних подій (страхових випадків) за рахунок грошових коштів (страхових фондів), що формуються із сплачуваних ними страхових премій шляхом виплати страхового відшкодування. Страхування - система економічних стосунків, що має на увазі освіту за рахунок внесків підприємств, організацій і громадян страхового фонду і його використання для відшкодування збитків, страхових ризиків, що виникають унаслідок настання.