українськоюпо-русски

Банк Південний залучив субординованіні кредити на суму $10,5 млн.

Банк ПівденнийЗа повідомленням Інтерфаксу: Банк Південний недавно залучив два субординовані позики: п'ятирічний кредит на суму €3,8 млн. від East Capital Explorer Financial, якому належить 9,98% акцій банку, і п'ятирічний кредит об'ємом $5,2 млн. оm Mesel Trading Limited (Кіпр).  Кредитні засоби поповнять регуляторний капітал банку, після того, як будуть зареєстровані НБУ. На кінець 1 півріччя 2009, регуляторний капітал банку досягав 1 395млн. грн. або $183 млн., власний капітал – 1 445 млн. грн. або $189 млн., активи –10 481 млн. грн. ($1 374 млн.), що передбачає достатню капіталізацію. Банк заявив, що не планує збільшувати власний капітал цього року.Єврооблігації банку Південний об'ємом $100 млн. в погашенням в серпні 2010 р. нині торгуються на рівні 75/80% номінала, що передбачає прибутковість до погашення у розмірі 37/45%.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Фінансист — фахівець, який проводить великі грошові операції на легітимній основі.
Кампанія — це набір послідовних цілеспрямованих дій (робота організована певним чином).
Власний капітал — грошові кошти, що надаються фірмі в обмін на право співволодіння її майном і доходами, зазвичай не підлягають поверненню і приносять дохід, залежний від підсумків роботи фірми.
Інвестування — процес переміщення грошей у спеціально вибрані фінансові інструменти з метою збільшення їх цінності (вартості) і здобуття позитивного доходу.
Облігація — цінний папір, що посвідчує внесення його власником грошей, визначає відносини позики між власником облігації та емітентом, підтверджує зобов'язання емітента повернути власникові облігації її номінальну вартість у передбачений умовами розміщення облігацій строк та виплатити доход за облігацією, якщо інше не передбачено умовами розміщення.