українськоюпо-русски

Банк Південний залучив субординованіні кредити на суму $10,5 млн.

Банк ПівденнийЗа повідомленням Інтерфаксу: Банк Південний недавно залучив два субординовані позики: п'ятирічний кредит на суму €3,8 млн. від East Capital Explorer Financial, якому належить 9,98% акцій банку, і п'ятирічний кредит об'ємом $5,2 млн. оm Mesel Trading Limited (Кіпр).  Кредитні засоби поповнять регуляторний капітал банку, після того, як будуть зареєстровані НБУ. На кінець 1 півріччя 2009, регуляторний капітал банку досягав 1 395млн. грн. або $183 млн., власний капітал – 1 445 млн. грн. або $189 млн., активи –10 481 млн. грн. ($1 374 млн.), що передбачає достатню капіталізацію. Банк заявив, що не планує збільшувати власний капітал цього року.Єврооблігації банку Південний об'ємом $100 млн. в погашенням в серпні 2010 р. нині торгуються на рівні 75/80% номінала, що передбачає прибутковість до погашення у розмірі 37/45%.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Фондовий аналітик — фахівець з певного сектору ринку, в обов'язки якого входить дослідження компаній-емітентів і створення рекомендацій, щодо купівлі, продажу або утримання акцій.
Диверсифікація — розподіл засобів між різними об’єктами вкладень з ціллю зниження ризику можливих втрат цих засобів або доходів від них.
Євродолари (Eurodollars) — долари, що продаються за межами США.
Фінансист — фахівець, який проводить великі грошові операції на легітимній основі.
Земельна рента — це ціна, що сплачується за використання обмеженої кількості землі і інших природних ресурсів.