українськоюпо-русски

Банк Південний залучив субординованіні кредити на суму $10,5 млн.

Банк ПівденнийЗа повідомленням Інтерфаксу: Банк Південний недавно залучив два субординовані позики: п'ятирічний кредит на суму €3,8 млн. від East Capital Explorer Financial, якому належить 9,98% акцій банку, і п'ятирічний кредит об'ємом $5,2 млн. оm Mesel Trading Limited (Кіпр).  Кредитні засоби поповнять регуляторний капітал банку, після того, як будуть зареєстровані НБУ. На кінець 1 півріччя 2009, регуляторний капітал банку досягав 1 395млн. грн. або $183 млн., власний капітал – 1 445 млн. грн. або $189 млн., активи –10 481 млн. грн. ($1 374 млн.), що передбачає достатню капіталізацію. Банк заявив, що не планує збільшувати власний капітал цього року.Єврооблігації банку Південний об'ємом $100 млн. в погашенням в серпні 2010 р. нині торгуються на рівні 75/80% номінала, що передбачає прибутковість до погашення у розмірі 37/45%.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Страховий поліс — документ встановленого зразка, що видається страховиком страхувальникові, який служить юридичним доказом наявності договору страхування.
Дисконт — це різниця між номінальною вартістю цінного паперу і її ринковою вартістю (вартістю придбання), якщо ринкова вартість цінного паперу нижче номінальної без урахування нарахованих на час придбання відсотків.
Фондовий ринок (ринок цінних паперів) — сукупність учасників фондового ринку та правовідносин між ними щодо розміщення, обігу та обліку цінних паперів і їх похідних (деривативів).
Кредит — відношення між кредитором і позичальником, при якому кредитор передає позичальникові гроша або речі, а позичальник зобов"язався в певний термін повернути таку ж суму грошей або рівну кількість речей того ж роду і якості. Кредит - сума грошей, передана у позику. Кредит - форма руху позикового капіталу.
Міжнародні кредитні відносини — це відносини, що існують між кредиторами і позичальниками з різних країн з приводу надання, використання і погашення позики, включаючи наростання процентів.