українськоюпо-русски

НБУ йде на допомогу Укрпромбанку і Надра Банку

НБУ, Укрпромбанк, Надра БанкЗгідно постанови № 466, НБУ планує завершити вирішення фінансових проблем Укрпромбанка в серпні шляхом його рекапіталізациі або ліквідації; Надра Банк має бути рекапіталізований в листопаді. Раніше НБУ заявляв про плани по поліпшенню фінансового положення цих двох банків протягом шести місяців і встановив мораторій на задоволення вимог кредиторів для цих банків на шість місяців. Це хороша новина не лише для вкладників цих банків, але і для банківського сектора в цілому. Аналітики також вважають, що депозити фізичних осіб в Укрпромбанку і Надра Банцу будуть повною мірою повернені вкладникам.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Інститут спільного інвестування (ІСІ) — корпоративний інвестиційний фонд або пайовий інвестиційний фонд, який провадить діяльність, пов'язану з об'єднанням (залученням) грошових коштів інвесторів з метою отримання прибутку від вкладення їх у цінні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість.
Кредит — відношення між кредитором і позичальником, при якому кредитор передає позичальникові гроша або речі, а позичальник зобов"язався в певний термін повернути таку ж суму грошей або рівну кількість речей того ж роду і якості. Кредит - сума грошей, передана у позику. Кредит - форма руху позикового капіталу.
Кампанія — це набір послідовних цілеспрямованих дій (робота організована певним чином).
Нерухомість (нерухоме майно) — майно, використання якого за призначенням і без збитку його характеристикам і ціннісним властивостям, виключає його переміщення: будівлі, споруди, земельні ділянки і інше майно, прикріплене до землі і пов"язане з нею.
Фінансовий брокер — це юридична особа, або об’єднання юридичних осіб, що створені на базі страхового, фондового, кредитного брокера, інвестиційного консультанта, та виконує посередницькі функції при купівлі-продажу страхових та банківських продуктів, цінних паперів і інших фінансових та інвестиційних продуктів за рахунок і за дорученням клієнта на підставі відповідного договору.