українськоюпо-русски

НБУ йде на допомогу Укрпромбанку і Надра Банку

НБУ, Укрпромбанк, Надра БанкЗгідно постанови № 466, НБУ планує завершити вирішення фінансових проблем Укрпромбанка в серпні шляхом його рекапіталізациі або ліквідації; Надра Банк має бути рекапіталізований в листопаді. Раніше НБУ заявляв про плани по поліпшенню фінансового положення цих двох банків протягом шести місяців і встановив мораторій на задоволення вимог кредиторів для цих банків на шість місяців. Це хороша новина не лише для вкладників цих банків, але і для банківського сектора в цілому. Аналітики також вважають, що депозити фізичних осіб в Укрпромбанку і Надра Банцу будуть повною мірою повернені вкладникам.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Дивіденд — це частина загальної суми чистого прибутку акціонерного товариства у відповідності з існуючими у них акціями.
Інвестиційний сертифікат — цінний папір, який випускається компанією з управління активами пайового інвестиційного фонду та засвідчує право власності інвестора на частку в пайовому інвестиційному фонді.
Фінансист — фахівець, який проводить великі грошові операції на легітимній основі.
Компанія по управлінню активами (КУА) — господарське товариство, яке здійснює професійну діяльність з управління активами інституту спільного інвестування на підставі ліцензії, що видається Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Регламент інституту спільного інвестування — це документ, який визначає особливості діяльності інституту спільного інвестування.