українськоюпо-русски

Уряд має намір продати Укртелеком

Укртелеком, UTLMФонд державного майна України оголосив про наміри провести приватизаційний конкурс з продажу пакету в 67,8% акцій Укртелекому (UTLM) в грудні 2009 року. Аналітики вважають, що дане рішення обумовлене сильними проблемами фінансування державного бюджету, з якими уряд зіткнеться в грудні 2009 року. Оскільки можливості фінансування за рахунок авансових платежів стануть дуже обмеженими, а перспективи кредитної підтримки з боку НБУ в кінці року залишаються неясними, уряд звертається до будь-якої можливості фінансування бюджету. Проте ми продовжуємо песимістично розцінювати перспективи продажу UTLM цього року. Плани по приватизації компанії зародились ще з 2000 року, але існує багато груп галузевих інтересів, противників приватизації. У міру наближення президентських виборів, які призначені на січень 2010 року, ця протидія буде посилена політичною опозицією. Навіть якщо уряду удасться провести аукціон цього року, залишаться високі ризики його відміни. Таким чином, аналітики не включають можливості отримання доходу від продажу UTLM.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Страхова компанія — організаційно відособлена структура (юридична особа), яка здійснює укладення договорів страхування і їх обслуговування. Страхова компанія має своїй на меті задоволення страхових інтересів, наявних в суспільстві. Страхова компанія (з фінансового боку) - це форма вираження страхового фонду. Грошові ресурси страхового фонду - джерело довгострокового кредитування торгівлі і промисловості. Порядок інвестицій страхових компаній встановлюється національним страховим законодавством.
Фінансовий супермаркет (фінансовий магазин) — концепція ролі комерційних банків та інших компаній для приватних клієнтів, згідно якої кожен клієнт повинен задовільняти в банку або компанії потреби по банківському обслуговуванню, по фінансово-інвестиційному консалтингу і страховій діяльності.
Фінконсул (англ. Finconsul) — це посада найвищого фінансиста в Римській імперії, радника імператора. Фінконсул - це також скорочена назва від поняття "фінансовий консультант"
Інвестиції — це всі види майнових і інтелектуальних цінностей, які вкладаються в об’єкти підприємницької і інших видів діяльності, у результаті чого створюється прибуток (дохід) або досягається соціальний ефект.
Фондова біржа — це організаційно оформлений, постійно діючий ринок, на якому здійснюється торгівля цінними паперами.