українськоюпо-русски

Уряд має намір продати Укртелеком

Укртелеком, UTLMФонд державного майна України оголосив про наміри провести приватизаційний конкурс з продажу пакету в 67,8% акцій Укртелекому (UTLM) в грудні 2009 року. Аналітики вважають, що дане рішення обумовлене сильними проблемами фінансування державного бюджету, з якими уряд зіткнеться в грудні 2009 року. Оскільки можливості фінансування за рахунок авансових платежів стануть дуже обмеженими, а перспективи кредитної підтримки з боку НБУ в кінці року залишаються неясними, уряд звертається до будь-якої можливості фінансування бюджету. Проте ми продовжуємо песимістично розцінювати перспективи продажу UTLM цього року. Плани по приватизації компанії зародились ще з 2000 року, але існує багато груп галузевих інтересів, противників приватизації. У міру наближення президентських виборів, які призначені на січень 2010 року, ця протидія буде посилена політичною опозицією. Навіть якщо уряду удасться провести аукціон цього року, залишаться високі ризики його відміни. Таким чином, аналітики не включають можливості отримання доходу від продажу UTLM.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Міжнародні фінансово-кредитні відносини — це відносини, що виникають між суб”єктами світового господарства з приводу міжнародної міграції капіталів з метою отримання їхніми власниками підприємницьких прибутків, позичкових процентів.
Кампанія — це набір послідовних цілеспрямованих дій (робота організована певним чином).
Інвестиція — це операція, яка після ретельного аналізу передбачає збереження основного капіталу і задовільняючий інвестора дохід. Операції, що не задовольняють такій вимозі, є спекулятивними. Бенджамін Грехем (вчитель Уоррена Баффета).
Інвестиційний центр — це юридична особа або об"єднання юридичних осіб (фінансових брокерів та консультантів), які надають можливість, як фізичним так і юридичним особам користуватись всіма фінансовими та інвестиційними інструментами ринку: інвестиції в цінні папери та нерухомість, бізнес, страхування, кредити, депозити, банківські метали, антикваріат та інше.
Міжнародний рух капіталу — це переміщення капіталу між країнами у пошуку більш вигідної сфери застосування.