українськоюпо-русски

ММК ім. Ілліча показав прибуток в липні

ММК ім. ІлічаЯк заявив Голова правління ММК ім. Ілліча Володимир Бойка, вперше з началакрізіса компанії удалося отримати прибуток за підсумками роботи в липні за рахунок підвищення попиту і цін на плоску сталь, в основному гарячекатаний рулон. (Інтерфакс)
Пан Бойка не повідомив фінансовий результат компанії, але відзначив, що комбінатімєєт досить замовлень для безперебійної роботи в 3кв.09. Недавнє повишенієцен на гарячекатаний рулон, основну продукцію ММК ім. Ілліча, з $360-375/т вмає до $490-495/т до кінця липня, сприятливо вплине на фінансові показники компанії в 3кв.09 і дозволить їй відшкодувати частину збитків, понесених в 1П09. Мипланіруєм поліпшити прогнози по компанії і поміщаємо її акції на той, що передивляється.


*

 


Додати коментар

iisdimc
RL67yc , [url=http://sjbvppedhhbl.com/]sjbvppedhhbl[/url], [link=http://vwwxjfyearql.com/]vwwxjfyearql[/link], http://fxtmjlcizhup.com/
ruoqzejsk
wLsQYF <a href="http://uigafmjoysof.com/">uigafmjoysof</a>
eehbqyqthik
hRwXek , [url=http://vnqpmbbtweuh.com/]vnqpmbbtweuh[/url], [link=http://nxauictmlqhj.com/]nxauictmlqhj[/link], http://jcvhgyvkcbrr.com/
ywupbvchwi
Xyw3lr <a href="http://wvjycwxnoalh.com/">wvjycwxnoalh</a>
Kayo
You keep it up now, undetrsand? Really good to know.
online
с празником!


Повернутись назад

Словник термінів

Інститут спільного інвестування (ІСІ) — корпоративний інвестиційний фонд або пайовий інвестиційний фонд, який провадить діяльність, пов'язану з об'єднанням (залученням) грошових коштів інвесторів з метою отримання прибутку від вкладення їх у цінні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість.
Кампанія — це набір послідовних цілеспрямованих дій (робота організована певним чином).
Фондовий ринок (ринок цінних паперів) — сукупність учасників фондового ринку та правовідносин між ними щодо розміщення, обігу та обліку цінних паперів і їх похідних (деривативів).
Фондовий аналітик — фахівець з певного сектору ринку, в обов'язки якого входить дослідження компаній-емітентів і створення рекомендацій, щодо купівлі, продажу або утримання акцій.
Дисконт — це різниця між номінальною вартістю цінного паперу і її ринковою вартістю (вартістю придбання), якщо ринкова вартість цінного паперу нижче номінальної без урахування нарахованих на час придбання відсотків.