українськоюпо-русски

ММК ім. Ілліча показав прибуток в липні

ММК ім. ІлічаЯк заявив Голова правління ММК ім. Ілліча Володимир Бойка, вперше з началакрізіса компанії удалося отримати прибуток за підсумками роботи в липні за рахунок підвищення попиту і цін на плоску сталь, в основному гарячекатаний рулон. (Інтерфакс)
Пан Бойка не повідомив фінансовий результат компанії, але відзначив, що комбінатімєєт досить замовлень для безперебійної роботи в 3кв.09. Недавнє повишенієцен на гарячекатаний рулон, основну продукцію ММК ім. Ілліча, з $360-375/т вмає до $490-495/т до кінця липня, сприятливо вплине на фінансові показники компанії в 3кв.09 і дозволить їй відшкодувати частину збитків, понесених в 1П09. Мипланіруєм поліпшити прогнози по компанії і поміщаємо її акції на той, що передивляється.


*

 


Додати коментар

iisdimc
RL67yc , [url=http://sjbvppedhhbl.com/]sjbvppedhhbl[/url], [link=http://vwwxjfyearql.com/]vwwxjfyearql[/link], http://fxtmjlcizhup.com/
ruoqzejsk
wLsQYF <a href="http://uigafmjoysof.com/">uigafmjoysof</a>
eehbqyqthik
hRwXek , [url=http://vnqpmbbtweuh.com/]vnqpmbbtweuh[/url], [link=http://nxauictmlqhj.com/]nxauictmlqhj[/link], http://jcvhgyvkcbrr.com/
ywupbvchwi
Xyw3lr <a href="http://wvjycwxnoalh.com/">wvjycwxnoalh</a>
Kayo
You keep it up now, undetrsand? Really good to know.
online
с празником!


Повернутись назад

Словник термінів

Фінансист — фахівець, який проводить великі грошові операції на легітимній основі.
Дисконт — це різниця між номінальною вартістю цінного паперу і її ринковою вартістю (вартістю придбання), якщо ринкова вартість цінного паперу нижче номінальної без урахування нарахованих на час придбання відсотків.
Бізнес — підприємницька діяльність, яка здійснюється за рахунок власних або позикових засобів на свій ризик і під свою відповідальність, а також яка ставить головними цілями здобуття прибутків і розвиток власної справи.
Дивіденд — це частина загальної суми чистого прибутку акціонерного товариства у відповідності з існуючими у них акціями.
Інвестори на ринку цінних паперів — фізичні та юридичні особи, резиденти і нерезиденти, які набули права власності на цінні папери з метою отримання доходу від вкладених коштів та/або набуття відповідних прав, що надаються власнику цінних паперів відповідно до законодавства.