українськоюпо-русски

ММК ім. Ілліча показав прибуток в липні

ММК ім. ІлічаЯк заявив Голова правління ММК ім. Ілліча Володимир Бойка, вперше з началакрізіса компанії удалося отримати прибуток за підсумками роботи в липні за рахунок підвищення попиту і цін на плоску сталь, в основному гарячекатаний рулон. (Інтерфакс)
Пан Бойка не повідомив фінансовий результат компанії, але відзначив, що комбінатімєєт досить замовлень для безперебійної роботи в 3кв.09. Недавнє повишенієцен на гарячекатаний рулон, основну продукцію ММК ім. Ілліча, з $360-375/т вмає до $490-495/т до кінця липня, сприятливо вплине на фінансові показники компанії в 3кв.09 і дозволить їй відшкодувати частину збитків, понесених в 1П09. Мипланіруєм поліпшити прогнози по компанії і поміщаємо її акції на той, що передивляється.


*

 


Додати коментар

iisdimc
RL67yc , [url=http://sjbvppedhhbl.com/]sjbvppedhhbl[/url], [link=http://vwwxjfyearql.com/]vwwxjfyearql[/link], http://fxtmjlcizhup.com/
ruoqzejsk
wLsQYF <a href="http://uigafmjoysof.com/">uigafmjoysof</a>
eehbqyqthik
hRwXek , [url=http://vnqpmbbtweuh.com/]vnqpmbbtweuh[/url], [link=http://nxauictmlqhj.com/]nxauictmlqhj[/link], http://jcvhgyvkcbrr.com/
ywupbvchwi
Xyw3lr <a href="http://wvjycwxnoalh.com/">wvjycwxnoalh</a>
Kayo
You keep it up now, undetrsand? Really good to know.
online
с празником!


Повернутись назад

Словник термінів

Інститут спільного інвестування (ІСІ) — корпоративний інвестиційний фонд або пайовий інвестиційний фонд, який провадить діяльність, пов'язану з об'єднанням (залученням) грошових коштів інвесторів з метою отримання прибутку від вкладення їх у цінні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість.
Нерухомість (нерухоме майно) — майно, використання якого за призначенням і без збитку його характеристикам і ціннісним властивостям, виключає його переміщення: будівлі, споруди, земельні ділянки і інше майно, прикріплене до землі і пов"язане з нею.
Інвестиції — це всі види майнових і інтелектуальних цінностей, які вкладаються в об’єкти підприємницької і інших видів діяльності, у результаті чого створюється прибуток (дохід) або досягається соціальний ефект.
Акція — вид цінного паперу, що являє собою власність частки статутного капіталу підприємства і покладає на її власника (акціонера) певні права і зобов"язання, зокрема: право на частину прибуткут підприємства у випадку його розподілу (дивіденд), а у випадку ліквідації — на частину залишкової вартості підприємства. Одночасно акція є одиницею капіталу, переданого акціонерами у користування акціонерному товариству.
Дивідендний дохід (dividend income) — дохід за рахунок дивідендів на акції інших компаній, які тримає фірма.