українськоюпо-русски

ММК ім. Ілліча показав прибуток в липні

ММК ім. ІлічаЯк заявив Голова правління ММК ім. Ілліча Володимир Бойка, вперше з началакрізіса компанії удалося отримати прибуток за підсумками роботи в липні за рахунок підвищення попиту і цін на плоску сталь, в основному гарячекатаний рулон. (Інтерфакс)
Пан Бойка не повідомив фінансовий результат компанії, але відзначив, що комбінатімєєт досить замовлень для безперебійної роботи в 3кв.09. Недавнє повишенієцен на гарячекатаний рулон, основну продукцію ММК ім. Ілліча, з $360-375/т вмає до $490-495/т до кінця липня, сприятливо вплине на фінансові показники компанії в 3кв.09 і дозволить їй відшкодувати частину збитків, понесених в 1П09. Мипланіруєм поліпшити прогнози по компанії і поміщаємо її акції на той, що передивляється.


*

 


Додати коментар

iisdimc
RL67yc , [url=http://sjbvppedhhbl.com/]sjbvppedhhbl[/url], [link=http://vwwxjfyearql.com/]vwwxjfyearql[/link], http://fxtmjlcizhup.com/
ruoqzejsk
wLsQYF <a href="http://uigafmjoysof.com/">uigafmjoysof</a>
eehbqyqthik
hRwXek , [url=http://vnqpmbbtweuh.com/]vnqpmbbtweuh[/url], [link=http://nxauictmlqhj.com/]nxauictmlqhj[/link], http://jcvhgyvkcbrr.com/
ywupbvchwi
Xyw3lr <a href="http://wvjycwxnoalh.com/">wvjycwxnoalh</a>
Kayo
You keep it up now, undetrsand? Really good to know.
online
с празником!


Повернутись назад

Словник термінів

Фінансова санація — система заходів, здійснюваних державою (або просто банками, часто за участю держави), щоб запобігти банкрутству банків, трестів, компаній чи підвищення конкурентоспроможності підприємств.
Дивіденд — це частина загальної суми чистого прибутку акціонерного товариства у відповідності з існуючими у них акціями.
Агресивний підхід (aggressive approach) — метод фінансування, за якого фіксовані активи та мінімальний рівень поточних активів фінансуються за рахунок довгострокової заборгованості та власного капіталу.
Недержавний пенсійний фонд — юридична особа, створена відповідно до законодавства, що має статус неприбуткової організації, що функціонує й здійснює діяльність винятково з метою накопичення пенсійних внесків на користь учасників пенсійного фонду з подальшим управлінням пенсійними активами й здійсненням пенсійних виплат.
Дивіденд (dividend) — дохід від інвестицій. Як правило у вигляді готівки або акцій. Збори акціонерів (рада директорів) періодично вирішує, сплачувати чи не сплачувати дивіденди, а також вирішує, яку саме суму виділити на дивіденди і у якому вигляді їх сплатити.