українськоюпо-русски

ЛУАЗ в липні наростив випуск автомобілів на 14,4%

Автомобільний завод Богдан, LUAZАвтомобільний завод Богдан (LUAZ) в липні 2009 р. збільшив виробництво автомобілів на 14,4% до 1855 штук в порівнянні з червнем, що подумонструвало не досить високі результати в порівнянні з ринком нових автомобілів України, який ринок виріс на 15,9%.


*

 


Додати коментарПовернутись назад

Словник термінів

Кампанія — це набір послідовних цілеспрямованих дій (робота організована певним чином).
Зберігач — комерційний банк або торговець цінними паперами, який має ліцензію на зберігання та обслуговування обігу цінних паперів і операцій емітента з цінними паперами на рахунках у цінних паперах як щодо тих, що належать йому цінних паперів, так і тих, які він зберігає згідно з договором про відкриття рахунку в цінних паперах; при цьому зберігач не може вести реєстр власників цінних паперів, щодо яких він здійснює угоди.
Регламент інституту спільного інвестування — це документ, який визначає особливості діяльності інституту спільного інвестування.
Інвестори на ринку цінних паперів — фізичні та юридичні особи, резиденти і нерезиденти, які набули права власності на цінні папери з метою отримання доходу від вкладених коштів та/або набуття відповідних прав, що надаються власнику цінних паперів відповідно до законодавства.
Електронна комерція (Е-комерція, Е-торгівля) — форма комерції, коли вибір і замолення товару або послуг виконується через комп"ютерні мережі, а їх оплата - через використання електронних документів і платіжних засобів. В більшості випадків е-комерція (е-торгівля) – це internet-комерція (і-комерція, і-торгівля).