Співпраця

Засновники Громадської організації 'Асоціація незалежних фінансових консультантів 'Фінконсул' були натхненні ідеєю створити нарешті в Україні організацію яка організує ринок фінансових консультацій та фінансових послуг. Асоціацію, яка зі своїми членами і прихильниками виступить з ініціативою введення в Україні професії  'незалежний фінансовий консультант'. Завдяки своїй роботі, Вашій підтримці та активній участі в ГО 'АНФК 'Фінконсул' ми плануємо реалізувати суспільно-корисні проекти та заходи по всій Україні. Ми маємо надію що до ГО 'АНФК 'Фінконсул' приєднаються тисячі молодих ініціативних людей з усіх куточків України.

Співпраця, франчайзинг, пропозиції власний бізнес, роботаДіяльність громадської організації 'Асоціація незалежних фінансових консультантів 'Фінконсул' заключається в роботі з фінансовими консультантами, фінансовими компаніями та просто населенням України яке бажає поліпшити свої знання та вміння в сфері фінансів, фінансових послуг та фінансової грамотності. Запрошуємо Вас приєднатися до Громадської організаці 'Асоціація незалежних фінансових консультантів 'Фінконсул' та будувати успішну та сильну Україну разом!



* :
* :
* :
* :
* :
* :

Словник термінів

Дивіденд (dividend) — дохід від інвестицій. Як правило у вигляді готівки або акцій. Збори акціонерів (рада директорів) періодично вирішує, сплачувати чи не сплачувати дивіденди, а також вирішує, яку саме суму виділити на дивіденди і у якому вигляді їх сплатити.
Інвестиційний центр — це юридична особа або об"єднання юридичних осіб (фінансових брокерів та консультантів), які надають можливість, як фізичним так і юридичним особам користуватись всіма фінансовими та інвестиційними інструментами ринку: інвестиції в цінні папери та нерухомість, бізнес, страхування, кредити, депозити, банківські метали, антикваріат та інше.
Дисконт — це різниця між номінальною вартістю цінного паперу і її ринковою вартістю (вартістю придбання), якщо ринкова вартість цінного паперу нижче номінальної без урахування нарахованих на час придбання відсотків.
Агресивний підхід (aggressive approach) — метод фінансування, за якого фіксовані активи та мінімальний рівень поточних активів фінансуються за рахунок довгострокової заборгованості та власного капіталу.
Рахунок у цінних паперах — рахунок, що ведеться зберігачем для власників цінних паперів (та депозитарієм для зберігачів), щодо обслуговування операцій з цінними паперами.