українськоюпо-русски

Особистий фінансовий план, ОФП

Як скласти Особистий Фінансовий План (ОФП)?

1. Кому і навіщо потрібен Особистий Фінансовий План?
2. Як складається Особистий Фінансовий План (ОФП)?
3. Особистий Фінансовий План (ОФП): як правильно визначити Ваше фінансове положення?
4. Як вірно визначити Ваші фінансові цілі у ОФП?
5. Принципи підбору інвестиційних інструментів.
6. Як документально оформити Особистий Фінансовий План (ОФП)?


1. Кому потрібен Особистий Фінансовий План? Що собою являє Особистий Фінансовий План?

Яким чином можуть прийматися рішення, щодо власних фінансів у нашому житті:  

Варіант 1 (найпоширеніший):
Можна самостійно знаходити відповідь на кожне з фінансових питань та завдань, які стоять перед нами, при цьому не зв'язавши їх одне з одним.
Приклад: 'вчора ми продали дачу, сьогодні є гроші - відмінно! Вклали гроші у інвестиційний фонд та надіємось, що заробимо 150% (реклама!) на зростанні фондового ринку. Через рік ми хочемо нову машину, потрібні гроші. У результаті виймаємо гроші з інвестиційного фонду зі збитком, і беремо кредит, і так далі.'
Ефективність подібних дій і рішень може бути і негативною!

Варіант 2:
При ухваленні своїх рішень, пов’язаних із особистими фінансами, людина використовує такий інструмент, як Особистий Фінансовий План (ОФП), складений як самостійно, так і  за допомогою фінансового консультанта.

Та все ж таки: чому потрібно писати Особистий Фінансовий План (ОФП)?
ОФП (особистий фінансовий план) об’єднав три основні моменти:
• Ваше поточний фінансовий стан;
• Ваші фінансові цілі;
• Фінансові інструменти, що існують на даний у Вашому розпорядженні.

Проте при самостійному аналізі кожного з моментів можлива поява помилок або проблем. Приклад:
• Можна невірно оцінити поточний стан речей і свої фінансові можливості.
• Можна врахувати не всі цілі, не розглянувши їх у загальній картині. Це може призвести до того, що Ви не отримаєте того, що бажали.
• Ми можемо не досконало розбиратись у тих чи інших фінансових інструментах, або зовсім не знати про деяких з них.

Просто уявіть собі: ось Ви; на деякій відстані від Вас - Ваші цілі; і є дорога, по якій необхідно пройти, щоб Ваших цілей досягнути; є навіть карта місцевості, щоб досягнути поставлених цілей.
Що робимо?
Правильно! Оцінюємо ситуацію, обираємо спосіб пересування, при цьому можемо навіть порадитися з іншими людьми: 'А як краще доїхати?', 'А який спосіб пересування обрати?', після чого рухаємося, досягаємо наміченого і аналізуємо результат. Здавалося б просто?
А тепер уявіть, що ми знаходимося у ситуації, яка щогодини змінюється і карта місцевості не така вже й точна... І при цьому цілей декілька і постійно з’являються нові... А способів пересування стільки, що правильний вибір обрати вже дуже складно... І цілком можливо, що з часом способи пересування та цілі доведеться міняти. Завдання ускладнюється, чи не так?!

Повірте, у всьому, що стосується грошей взагалі і особистих фінансів зокрема - все так і є: міняються вихідні умови життя і економіки; з'являються нові потреби і, як наслідок, нові витрати; фінансові компанії виводять на ринок різні способи кредитування та інвестування, до того ж агресивно їх рекламуючи.

Особистий Фінансовий План власне і дозволяє розробити послідовність простих, елементарних дій, здійснюючи які, Ви, крок за кроком рухатиметеся від вихідної ситуації до Вашої фінансової мети і будете використовувати відповідний засіб пересування!


2. Як скласти Особистий Фінансовий План (ОФП) і чи потрібна допомога фінансового консультанта?

• визначається картина Вашого поточного фінансового стану. Тобто необхідно оформити інформацію про те, скільки Ви заробляєте і як ця сума мінятиметься у часі; скільки Ви витрачаєте і на які цілі; на яку суму в майбутньому розраховуєте, якою зараз володієте, скільки у Вас боргів і яких; матеріалізуються фінансові цілі – формується їх перелік, уточнюється їх ціна і терміни їх досягнення;
• виробляється попередній розрахунок фінансового плану – саме, щоб встановити: чи вистачить Ваших поточних засобів і майбутніх накопичень на все, що Ви хочете;
• оптимізується фінансовий план – розробляється план заходів направлених на те, щоб забезпечити досягнення Ваших цілей: шукаються можливості оптимізації Вашого поточного фінансового стану, підбирається ефективна інвестиційна стратегія і так далі.

Як бачите, Особистий Фінансовий План (ОФП) – не машинка, щоб друкувати гроші, і не чарівна паличка, а Ваш надійний партнер, який допомагає Вам:
• знаходити максимально вигідні рішення будь-яких фінансових завдань;
• знайти приємне відчуття надійності, стабільності, впевненості у Вашому фінансовому майбутньому;
• економити Ваш час на організацію і управління особистими фінансами.


3. Особистий Фінансовий План (ОФП): визначаємо Ваше фінансове положення.

Перш ніж перейти до аналізу вашої ситуації, давайте визначимося з поняттями 'актив' і 'пасив' у застосуванні до людини, як об'єкту, що бере участь у кругообігу грошей у природі.

Особистий Фінансовий План - це 'Актив'. Все, що можна продати і що коштує хоча б якихось грошей. Наприклад: квартира, машина, будиночок в селі, дача, депозити, акції, облігації і так далі…
Є ще одна важлива властивість, якою повинен володіти актив, – це його прибутковість. Виходячи з цього, квартира, в якій ви живете, не буде активом. Проте і пасивом її теж складно назвати. Тому я пропоную вважати її необхідним 'активом з негативною прибутковістю'. Зрозуміло, що чим більше у вас активів, тим ближче ви до багатства.

Особистий Фінансовий План - 'Пасив'. Усі ваші борги, позики, кредити і так далі. Тобто всі ваші фінансові зобов'язання. Їх не можна продати і виручити за них готівку. Чим більше у вас пасивів (скажемо у вигляді споживчих кредитів), тим ближче ви до банкрутства.  Щоб розрахувати правильно Особистий Фінансовий План (ОФП), Ваші активи поділяються на:
• Ліквідні - ті, які можливо швидко 'конвертувати' в гроші і використовувати, щоб досягти Ваших фінансових цілей,
• Неліквідні - ті, які необхідні для життя і не можуть бути використані у розрахунках, за винятком розрахунку зростання їх вартості.

Що ж до пасивів, то тут все набагато простіше. Вам досить вписати умови тих кредитів, які у Вас є, включаючи суму кредиту, що залишилася, термін і процентну ставку. Якщо у Ваших пасивах є безпроцентна позика, то процентна ставка дорівнюватиме нулю.
Тепер поговоримо про доходи і витрати! Щоб розрахувати правильно Особистий Фінансовий План (ОФП), необхідно знати наступне:
• Ваші доходи в місяць (в середньому за рік, при цьому щорічні / квартальні / разові доходи приводяться до щомісячних) і, що не менш важливо, передбачувану динаміку зростання у відсотках. Якщо її оцінити важко, то передбачається, що доходи індексуються по інфляції.
• Ваші витрати в місяць (в середньому за рік, при цьому щорічні / квартальні / разові доходи приводяться до щомісячних) і, що не менш важливо, передбачувану динаміку зростання у відсотках. Якщо її оцінити важко, то передбачається, що витрати індексуються по інфляції.

Щоб оптимізувати Особистий Фінансовий План (ОФП), потрібно переглянути структуру своїх затрат з метою їх зменшення, тому бажано деталізувати Ваші витрати по статтях. Отже, ми з Вами 'зацифрували' інформацію, що характеризує поточну фінансову ситуацію. Упевнений, що ці дії внесли ясність і розуміння того, який ж реальний стан речей у Ваших фінансах.


4. Особистий Фінансовий План (ОФП): визначаємо Ваші фінансові цілі.

Що ж таке мета? І які ознаки властиві фінансовій меті? Давайте розберемось!
Мета - це мрія, зорієнтована у трьох вимірах: у якісному, кількісному і часовому та що дуже цікаво – одночасно! Тому перше з чого треба почати - якісне визначення мети.

Це досить просто, не вимагає великих зусиль, і навіть приносить задоволення. Просто помрійте, створіть світлу картинку майбутнього, спосіб свого майбутнього життя. Дайте волю уяві. Хай доки це буде лише загальний опис. Лише обов'язково зафіксуйте цей образ на папері у вигляді тексту, колажу з картинок і так далі.

Другим кроком Вам необхідно додати цілі кількісні показники у Ваш Особистий Фінансовий План. Якщо це будинок, то опишіть його конкретне розташування - загальна площа, кількість кімнат тощо. Якщо автомобіль, то якого року виробництва, з яким об'ємом двигуна і так далі. Це вимагає значно більше часу, оскільки по кожному пункту має бути проведена клопітка робота, вироблений детальний опис кожної мети. Зрештою всі описи можуть зайняти навіть цілу теку! По суті, Ви складете проектну документацію Вашого життя.

Особистий Фінансовий План (ОФП) - третій етап. Без чіткого визначення термінів виконання Вашої мети, мета виконатися не може за своєю суттю (визначенням). Тому, у кожному конкретному пункті, Ви повинні позначити терміни досягнення. Визначення терміну, у якому Ви хочете досягти якої-небудь фінансової мети, важливе ще і тому, що ми повинні врахувати можливе підвищення вартості фінансової мети, із врахуванням інфляції.

Тепер начебто все красиво у Вашому Особистому Фінансовому Плані. Але є одне 'але'. Попасти одразу у декілька цілей одночасно - практично неможливо, також складно тримати у голові і постійно контролювати детальний опис мети. Такий стан речей може дуже швидко вимотати, і велика вірогідність, що Ви 'зійдете з дистанції'.  Як же бути? Необхідно привести ці три параметри до одного знаменнику. До вартісного. Визначити вартість Вашої мети.

Тепер все набагато простіше. Думати про кількість кімнат і інші фізичні параметри мети вже немає потреби, робота вже проведена. Мета вже у вигляді програми знаходиться у вас в підсвідомості, Ви просто звільняєте свідомість від рутинної роботи і миттєвого контролю. Тепер у Вас є один єдиний орієнтир - вартість мети. Та сума, яку необхідно накопичити (досягти).

У розділі Вашого Особистого Фінансового Плану (ОФП) 'Фінансові Цілі': першим пунктом повинна йти така мета, як 'Страхування життя', а другим – 'Пенсійне забезпечення'.
На жаль про ці моменти забувають більшість людей, але вони дуже важливі, тому раджу Вам серйозно продумати про це вже зараз!

Приклад: остатній рівень пенсійного забезпечення - більше 60% від звичного Вам рівня витрат, а існуюча пенсійна система забезпечує не більше 10%.  Якщо Вам важко з вибором цілей або вважаєте, що могли пропустити щось важливе, то нижче Ви знайдете перелік можливих цілей. Упевнений, він допоможе Вам внести ясність до свого майбутнього!

• Пенсійні (щомісячна пенсія, кошти для ведення передбачуваного способу життя (подорожі і тому подібне)
• Поточний вжиток (щомісячні поточні витрати, щоб підтримувати потрібний рівень життя);
• Погашення заборгованості (погашення заборгованості по банківських кредитах, погашення позик, боргів родичам, друзям і тому подібне);
• Нерухомість (купівля нерухомості, як власного помешкання, так і купівля нерухомості для отримання доходу);
• Бізнес (вкладення у власний бізнес, придбання бізнесу);
• Придбання цінностей (машини, споживчі товари (одяг, побутова техніка, меблі і тому подібне), антикваріат, предмети мистецтва);
• Освіта (підвищення кваліфікації, здобуття нової освіти);
• Здоров'я (лікування, профілактика, відпочинок, спорт і краса);
• Хобі;
• Допомога родичам (допомога батькам, освіта дітей, придбання житла дітям);
• Безпека (страхування).


5. Особистий Фінансовий План (ОФП): принципи підбору інвестиційних інструментів.

Перш за все, давайте поглянемо, на які типи діляться інвестиційні інструменти:
• Консервативні інвестиційні інструменти гарантують максимальне збереження ваших заощаджень, але і отримання мінімальної, але теж гарантованої прибутковості (на даний момент - до 30% річних). Такі інструменти можуть бути використані на термін до 3-х років.
• Збалансовані інвестиційні інструменти, з середньою прибутковістю 30-50% річних варто використовувати при середньо термінових (від 3 до 6 років) інвестиціях.
• Високо ризиковані інвестиції можуть принести прибутковість приблизно у 90-250%, проте використовувати ці інвестиційні інструменти варто лише досвідченим інвесторам і з великою обережністю, оскільки при інвестуванні у агресивні інструменти, завжди існує ризик втратити частину або весь капітал.

Як визначити оптимальне співвідношення інвестиційних інструментів? Універсальної формули, на жаль, не існує. На це питання Ви повинні відповісти самі, використовуючи тести на визначення вашого інвестиційного профілю і прийнятного саме Вам рівня ризику.

При цьому загальні принципи підбору відповідних саме для Вас інвестиційних інструментів такі:
Крок 1 - Вибір найкращих інвестиційних інструментів з представлених на ринку.
Крок 2 - Вибір інвестиційних інструментів, відповідних саме Вам, як інвесторові, з конкретними характеристиками, які відібрані кроком 1.
Ключові характеристики Особистого Фінансового Плану (ОФП), які необхідно використовувати наступні:
• Вашу схильність до ризику (низька, середня або висока)
• Термін інвестування
• Сума інвестування
• Співвідношенню прибутковості та ризику


6. Особистий Фінансовий План (ОФП): документальне оформлення.

Знаєте, в чому основна перешкода на шляху до створення багатства, бізнесу, отриманню незалежності? Ні, не відсутність знань, інформації і так далі. Відсутність дій!!!

Між знанням та діями лежить величезна прірва, яка може бути описана відомою американською приказкою: 'Якщо ти такий розумний, чому ти такий бідний?'. Щоб краще розуміти сенс, можна проінтерпретувати так: 'Якщо ти стільки знаєш, чому ти нічого не робиш?'  
Чи знаєте Ви, що мозок володіє однією цікавою властивістю: якщо Ви не зробили яку-небудь заплановану Вами дію протягом 72 годин, то мозок починає вважати цю справу не важливою і 'забуває' про нього.
Отже у Вас залишилось дуже мало часу для того, щоб розпочати складати Особистий Фінансовий План.


незалежний фінансовий консультант Дмитро Ткаченко

 


Додати коментар

wellbutrin
Hello! , <a href=http://f1generic-diovan.com//#1419>diovan</a>.
propecia
Hello! <a href=http://f1generic-propecia.com/#111>propecia generic</a>, <a href=http://g1generic-plavix.com/#614>plavix generic</a>.
Needstraite
elements of a work plan craw fish trap plans <a href=http://catalog-constructii.ro/forum/index.php?topic=1002734.new#new>liquid nolvadex for sale </a> <a href=http://www.atiwening.org/forum/index.php?topic=128661.new#new>where to buy liquid nolvadex </a> lesson plans planet phase transitions conversation lesson plans <a href=http://www.formspring.me/Lamictalq79>generic of lamictal </a> <a href=http://www.formspring.me/Cephalexinyal>cephalexin 500 mg capsules </a> aggressive clomid christmas figure plans <a href=http://www.formspring.me/Lamisilhm9>250mg terbinafine lamisil </a> <a href=http://www.formspring.me/PILLSkif>diflucan 150 mg fluconazole </a> celebrex 2008 <a href=http://www.formspring.me/singulairrdr/q/255273483653615746>buy generic singulair</a> <a href=http://www.formspring.me/singulairrdr/q/255273483653615746>singulair 20 mg</a> combivent rxlist <a href=http://digg.com/priceActigallhn>actigall online without prescription </a>
Needstraite
flagyl pricing conservation lands management plan <a href=http://board.xn--b3c4a3ba3c.com/index.php?topic=60244.new#new>buy nolvadex in the usa </a> <a href=http://www.kearsleylakeassociation.org/chatboard/index.php?forumID=1&ID=49480>buy nolvadex tamoxifen </a> diltiazem xr dosing needle size needed to inject testosterone <a href=http://www.formspring.me/Carafateag0>generic name for carafate </a> <a href=http://www.formspring.me/Betapace5zn>betapace 80 mg </a> using liquid ivermectin to deworm dogs order cheap doryx <a href=http://www.formspring.me/Lamisilhm9>buy lamisil tablets </a> <a href=http://www.formspring.me/Ataraxirc>cheap atarax </a> <a href=http://dailybooth.com/orderprednisone20mg/21196182>how much does prednisone cost </a>
Needstraite
<a href=http://www.formspring.me/cephalexinxhp/q/255270254148593012>cephalexin buy</a> <a href=http://digg.com/priceabilifyuc>abilify for sale </a>. <a href=http://digg.com/orderlotrisonely>buy lotrisone cream </a> <a href=http://digg.com/orderamoxilrs>cheap amoxil </a> <a href=http://www.formspring.me/Urso774>buy ursodiol (ursodeoxycholic) in Markham </a> pantoprazole request <a href=http://digg.com/priceabilifyuc>abilify 10mg price </a>. <a href=http://digg.com/ordervaltrexfu>valtrex buy uk </a>. timber soap box plans <a href=http://www.formspring.me/Coregj87>coreg medication generic </a> <a href=http://www.formspring.me/Indocin6se>indocin sr 75 mg capsule </a> <a href=http://digg.com/orderlipitorhx>generic lipitor online pharmacy </a>. <a href=http://www.formspring.me/CIPROkcf/q/255271256608216132>cipro order</a> <a href=http://digg.com/pricealdactonezv>buy cheap aldactone without prescription </a>. <a href=http://digg.com/priceaceonws>buy cheap aceon </a>. doxycycline for treatment of sards <a href=http://digg.com/orderdiflucaneg>online diflucan from dreampharmaceuticals </a>. <a href=http://www.formspring.me/Lamictalwzd>free lamictal dispersible sample </a> ] <a href=http://digg.com/priceAtaraxft>atarax prescription uk </a>. activists lesson plans. <a href=http://www.formspring.me/cymbaltaucy/q/255265143624041734>buy cymbalta 20 mg</a> <a href=http://digg.com/priceAtaraxzw>atarax next day delivery </a>. baltimore plan for gifted students
Needstraite
<a href=http://www.formspring.me/prednisoneeuj/q/255265847986096239>how to take prednisone 10mg</a> <a href=http://digg.com/priceaccupriliq>buy cheap accupril </a>. <a href=http://digg.com/orderlotrisonely>lotrisone online </a> <a href=http://digg.com/orderamoxilrs>order amoxil </a> <a href=http://www.formspring.me/Clomidd8f>clomid clomiphene citrate buy </a> dulcolax for children reviews <a href=http://digg.com/orderciprowr>can i buy ciprofloxacin over the counter </a>. <a href=http://digg.com/ordernolvadexdh>liquid nolvadex for sale </a>. cetirizine infants <a href=http://www.formspring.me/Duricefaph>cefadroxil 500mg duricef </a> <a href=http://www.formspring.me/Furosemidek46>furosemide tab 40mg </a> <a href=http://digg.com/priceAristocortnq>order aristocort without a prescription </a>. <a href=http://www.formspring.me/singulairrdr/q/255273483653615746>singulair 20 mg</a> <a href=http://digg.com/ordercheapcephalexin500mg>cephalexin monohydrate 500mg </a>. <a href=http://digg.com/priceAravarp>how much does arava cost </a>. use self-assessment tools kindergarten lesson plans <a href=http://digg.com/ordernolvadexpf>buy cheap nolvadex </a>. <a href=http://www.formspring.me/Lanoxinvez>lanoxin online without prescription </a> ] <a href=http://digg.com/priceAmpicillinjz>buy ampicillin no prescription </a>. amoxicillin pediatric dosing epocrates. <a href=http://www.formspring.me/singulairrdr/q/255273483653615746>Purchase Cheap SINGULAIR</a> <a href=http://digg.com/priceArimidexoi>arimidex 1 mg tablet </a>. equivalent generic synthroid
Needstraite
<a href=http://www.formspring.me/cymbaltaucy/q/255265143624041734>cymbalta 40 mg cost</a> <a href=http://digg.com/orderdiflucansp>diflucan prescription without </a>. <a href=http://digg.com/orderlotrisonely>lotrisone online </a> <a href=http://digg.com/orderamoxilrs>amoxil without prescription </a> <a href=http://www.formspring.me/Risperdal019>buy risperdal in the uk </a> how long does priligy last <a href=http://digg.com/priceAlfacippq>alfacip online without prescription </a>. <a href=http://digg.com/ordernolvadexdh>how much does nolvadex cost </a>. acetaminophen propoxyphene vs vicodin <a href=http://www.formspring.me/Betapacew0w>betapace drug generic </a> <a href=http://www.formspring.me/Clomidiba>buy 150 mg clomid multiples </a> <a href=http://digg.com/ordervaltrexwf>online valtrex order </a>. <a href=http://www.formspring.me/CIPROkcf/q/255271256608216132>cheap ciprofloxacin</a> <a href=http://digg.com/orderamoxills>purchase amoxil online </a>. <a href=http://digg.com/orderlotrisonewp>lotrisone buy </a>. over-the-counter orlistat <a href=http://digg.com/priceAriceptxu>generic aricept cost </a>. <a href=http://www.formspring.me/Aceon8hc>buy aceon in Mauricie </a> ] <a href=http://digg.com/orderantabusewp>antabuse without prescription </a>. plans for tree stands. <a href=http://www.formspring.me/singulairrdr/q/255273483653615746>Cheapest Order SINGULAIR</a> <a href=http://digg.com/priceAtaraxsk>buy brand atarax in internet amex priority mail </a>. ic metronidazole treatment
Nailkytoitidegenly
<a href=http://www.formspring.me/tofumarket>adderall xr buy</a> percocet recreational use <a href=http://www.formspring.me/mebajamagazine>buy legal phentermine</a> adderall xr questions <a href=http://www.formspring.me/becostore>buy real oxycontin</a> percocet hydrocodone <a href=http://www.formspring.me/cedaxistore>buy concerta</a> percocet difficult urination <a href=http://www.formspring.me/hirurimagazine>Percocet</a> phentermine blue <a href=http://www.formspring.me/voxumagazine>buy morphine ampules</a> adderall buy onlin <a href=http://www.formspring.me/fulamarket>buy ritalin now</a> taper vicodin <a href=http://www.formspring.me/nopaqmarket>buy racemic ketamine</a> vicoden versus norco <a href=http://www.formspring.me/rihacestore>klonopin buy</a> 2007 ritalin perscriptions <a href=http://www.formspring.me/benipostore>buy methadones online</a> doses of morphine <a href=http://www.formspring.me/vesuxmarket>buy norco safely</a> dilaudid versus percocet <a href=http://www.formspring.me/pofolmagazine>buy ultram 50mg</a> percocet 0554 <a href=http://www.formspring.me/dabenmagazine>buy cheap dexedrine</a> oxycontin rx <a href=http://www.formspring.me/huruwmagazine>vicodin to buy</a> enhance percocet tricks
ancemannomeo
http://www.alefajnysklep.pl - hello http://www.alefajnysklep.pl/product/545965_komoda_rustic http://www.alefajnysklep.pl/product/551044_carllos_102_koszulka_kr__rekaw http://www.alefajnysklep.pl/product/545513_pudelko_na_chusteczki_two http://www.alefajnysklep.pl/all/6 http://www.alefajnysklep.pl/product/554692_lx_dress_electra_xl___suknia
Nailkytoitidegenly
<a href=http://www.formspring.me/onlinesale>buy viagra online</a>
moorrucky
новый выпуск, подборка сайтов номер 1389 сегодня сайт номер один - <a href=http://bhynlefnzd.tk/arbuznaya-dieta-za-i-protiv.html>арбузная диета за и против</a> , так же смотрим ресурс <a href=http://mbihmhxdan.tk/intel-915-drayver-skachat.html>intel 915 драйвер скачать</a> , это тоже очень полезныйи интересный <a href=http://llupgxlkek.tk/skachat-drayver-na-motorolu-v3.html>скачать драйвер на моторолу в3</a> а так же в завершении не упускаем из виду вот этот сайт <a href=http://nbydieifmc.tk/skachat-drayver-sistemnoy-platy-dlya-p4s800-mx.html>скачать драйвер системной платы для p4s800-mx</a> , а так же многие другие в подборке :)
HormPoopype
здравствуйте друзья! если тема создана не там где надо прошу простить, я не имею особого опыта ))) приглашаю всех юзеров желающих <a href=http://blogs100.ru/>бесплатный сайт создать</a> и развиваться в интернет пространстве посетить наш сервис blogs100.ru будем рады оказаться полезными.
Briereetido
<a href=http://avaxmovies.com/f/fellini+megaupload/>fellini megaupload</a>
heizAppoppy
Авторитетный интернет-ресурс, дающий возможность закачать Скайп совершенно безвозмездно.На нашем сайте любой пользователь сможет <a href=http://www.skypedownloadfree.ru/>скачать скайп бесплатно</a> для всевозможных модификаций Windows, без обязательной регистрации, на высокой скорости. Мы приглашаем не только <a href=http://www.skypedownloadfree.ru/>скайп скачать бесплатно</a>, также на нашем сайте вы найдете консультацию в установке Скайп, можете внести деньги на счет, выбрать специальные услуги. Благодаря приложению Скайп, вы сможете разговаривать, обмениваться сообщениями в режиме реального времени, созваниваться с близкими, находящимися в других городах. Загружая Скайп, вы сэкономите свое драгоценное время и деньги. Заходите на наш портал и качайте Скайп в ту же секунду!
Feennarie
продвижение сайтов барнаул, <a href=http://andrey-strahoff.narod.ru/>поисковое продвижение сайта seo раскрутка</a>, плюсы продвижения сайта
Tonsnorgo
new car invoice auto lease payments car lease calculators <a href=http://car-and-girls.co.cc/car-deduction-new-tax/auto-brandon-car-mall-used.html>auto brandon car mall used</a> <a href=http://car-and-girls.co.cc/new-car-prices-volvo/car-diagnostic-cable.html>car diagnostic cable</a> car cd player code car city rental spring <a href=http://car-and-girls.co.cc/car-accessory/car-rental-in-thonotosassa-fl-florida.html>car rental in thonotosassa fl florida</a> <a href=http://car-and-girls.co.cc/cheap-used-car-ny/rental-car-parking-tickets.html>rental car parking tickets</a>car consumer report safety seat accident baltimore car maryland news <a href=http://car-and-girls.co.cc/georgia-car-loan/car-amplifier-part.html>car amplifier part</a> best car buying websites audi lemans concept car fleet management company car police car colouring pages <a href=http://car-and-girls.co.cc/element-antenna-car/camaro-concept-car-picture.html>camaro concept car picture</a> california car seat law jumpstart car battery car title new york connecting mp3 player to car audio
Seigiosmono
<a href=http://alfastroy.su><b>Загородное строительство</b></a> Загородное строительство – одно из самых перспективных направлений в сфере <b><a href=http://alfastroy.su>фауна камчатки </a></b> строительного бизнеса, которое в последнее время довольно динамично развивается. Главной целью компании «Альфа Строй» является проведение качественного строительства по доступным ценам <b><a href=http://alfastroy.su>полуостров камчатка </a></b> точно в указанные сроки. И мы достаточно успешно выполняем поставленные задачи


Повернутись назад

Словник термінів

Фондова біржа — це організаційно оформлений, постійно діючий ринок, на якому здійснюється торгівля цінними паперами.
Фінанси (англ. finance) — сукупність всіх грошових ресурсів, що знаходяться у розпорядженні держави і господарюючих суб"єктів, а також система їх формування, розподілу і використання.
Облігація — цінний папір, що посвідчує внесення його власником грошей, визначає відносини позики між власником облігації та емітентом, підтверджує зобов'язання емітента повернути власникові облігації її номінальну вартість у передбачений умовами розміщення облігацій строк та виплатити доход за облігацією, якщо інше не передбачено умовами розміщення.
Інвестиції — це всі види майнових і інтелектуальних цінностей, які вкладаються в об’єкти підприємницької і інших видів діяльності, у результаті чого створюється прибуток (дохід) або досягається соціальний ефект.
Фінконсул (англ. Finconsul) — це посада найвищого фінансиста в Римській імперії, радника імператора. Фінконсул - це також скорочена назва від поняття "фінансовий консультант"